KDO A PROČ?

Dáváme druhý dech

V centru dění je prevence nejrůznějších onemocnění. Jeden orgán, ale stojí tak trochu stranou. Jsou to naše plíce. Přitom dýchání je nositelem života a každá část našeho těla potřebuje k přežití kyslík, proto jsou tu Naše plíce.

Zakladatelkami nadačního fondu Naše plíce je tým realitní kanceláře Y&T Luxury Property. Ženy, které se v běžném životě věnují byznysu a nyní se rozhodly také podpořit české zdravotnictví a nemocné děti i dospelé.

Naše plíce, založené během první vlny pandemie COVID-19, se věnují podpoře léčby respiračních onemocnění u dospělých a dětí.

"Již dříve jsme jako dárce podporovaly různé charitativní projekty," říká zakladatelka realitní kanceláře Elena Jakubovič. "V minulých letech jsme šly o krok dál a rozhodli se pomáhat českým odborníkům a nemocnicím. Tentokrát ale pomáháme konkrétnímu pacientovi na cestě za lepším životem."

A proč spojení realitního byznysu a péče o zdravé plíce? Elena Jakubovič a její tým věří, že dobře vybraný dům nebo byt, je tím místem, kde se vám bude dýchat s lehkostí. A tento pocit by měli zažívat všichni.  


SPOLEČNĚ

Seznamte se s naším týmem

Mgr. Elena Jakubovič 

Zakladatelka 

Y&T Luxury Property

NAŠE PLÍCE

Ing. Barbora Matusová

Revizor

JUDr. Lucia Poliaková

Členka správní rady

Mgr. Katarina Biznárová

Členka správní rady


JSTE V TOM S NÁMI

Děkujeme partnerům


NADĚJE?

Druhý dech díky vám!