KDO A PROČ?

Dáváme druhý dech

Za dobu naší existence jsme darovali přes 780 000 Kč.

V centru dění je prevence nejrůznějších onemocnění. Jeden orgán, ale stojí tak trochu stranou. Jsou to naše plíce. Přitom dýchání je nositelem života a každá část našeho těla potřebuje k přežití kyslík, proto jsou tu Naše plíce.

Zakladatelkami nadačního fondu Naše plíce je tým realitní kanceláře Y&T Luxury Property. Ženy, které se v běžném životě věnují byznysu a nyní se rozhodly také podpořit české zdravotnictví a nemocné děti i dospělé.

Naše plíce, založené během první vlny pandemie COVID-19, se věnují podpoře léčby respiračních onemocnění u dospělých a dětí, podpoře dětí v ústavní péči a jejich rodičům. 

"Již dříve jsme jako dárce podporovaly různé charitativní projekty," říká zakladatelka realitní kanceláře Elena Jakubovič. "V minulých letech jsme šly o krok dál a rozhodli se pomáhat českým odborníkům a nemocnicím. Tentokrát ale pomáháme konkrétnímu pacientovi na cestě za lepším životem."

A proč spojení realitního byznysu a péče o zdravé plíce? Elena Jakubovič a její tým věří, že dobře vybraný dům nebo byt, je tím místem, kde se vám bude dýchat s lehkostí. A tento pocit by měli zažívat všichni.  


SPOLEČNĚ

Seznamte se s naším týmem

Mgr. Elena Jakubovič, MBA

Zakladatelka, předsedkyně 

Ing. Barbora Rolcová

Revizor 

Mgr. Katarína Biznárová

Členka správní rady

JUDr. Lucie Poliaková

Členka správní radyJSTE V TOM S NÁMI

Děkujeme partnerům


NADĚJE?

Druhý dech díky vám!

DARUJME VANESSCE DRUHÝ DECH 

Vanessce ještě není ani 14 let a už bojuje se vzácným onemocněním SMA, které ochabuje svalstvo. Je tak plně odkázaná na pomoc maminky, tatínka a zdravotnických přístrojů. Potřebuje nejen kašlacího asistenta, ale i odsávačku a přenosný kyslíkový koncentrátor, který jí umožní cestovat za prarodiči. Přidejte se k nám a pomozte Vanessce na cestě za druhým dechem!