KDO A PROČ? 

Dáváme druhý dech

V centru dění je prevence nejrůznějších onemocnění. Jeden orgán, ale stojí tak trochu stranou. Jsou to naše plíce. Přitom dýchání je nositelem života a každá část našeho těla potřebuje k přežití kyslík, proto jsou tu Naše plíce.

Zakladatelkami nadačního fondu Naše plíce je tým realitní kanceláře Y&T Luxury Property. Ženy, které se v běžném životě věnuji byznysu a nyní se rozhodly také podpořit české zdravotnictví.

Naše plíce, založené během první vlny pandemie COVID-19, se budou věnovat podpoře léčby respiratorních onemocnění u dospělých a dětí.

"Již dříve jsme jako dárce podporovaly různé charitativní projekty," říká zakladatelka realitní kanceláře Elena Jakubovič. "Tentokrát chceme jít o krok dál a dlouhodobě pomáhat českým odborníkům a nemocnicím.

A proč spojení realitního byznysu a péče o zdravé plíce? Elena Jakubovič a její tým věří, že dobře vybraný dům nebo byt, je tím místem, kde se vám bude dýchat s lehkostí. A tento pocit by měli zažívat všichni.  

Dýchat plnými doušky 

Věříme, že každý může dýchat plnými doušky...

Naším posláním je zvýšení povědomí o plicní rakovině, šíření bronchogenního karcinomu a následků spojených s proděláním koronavirového onemocnění COVID-19. Věříme ve včasnou diagnostiku. SPOLEČNĚ

Seznamte se s naším týmem

Mgr. Elena Jakubovič 

Zakladatelka 

Y&T Luxury Property

NAŠE PLÍCE

Ing. Barbora Matusová

JUDr. Lucia Poliaková

Mgr. Katarina BiznárováJSTE V TOM S NÁMI

Děkujeme partnerům

 


NADĚJE?

Druhý dech díky vám!