PŘIDEJTE SE A BOJUJTE S NÁMI

Darujme plicní ultrazvuk společně        s Rytíři Kladno

Nadační fond Naše plíce spojuje síly s hokejovým klubem Rytíři Kladno a realitní kanceláří Y&T Luxury Property. Společně vyhlašují sbírku na nový plicní ultrazvuk pro Oblastní nemocnici Kladno. A zapojit se můžete i vy. Sbírka s podtitulem #Věříme ve včasnou diagnostiku běží do 31.12.2021 a polovinu cílové částky daruje realitní kancelář Y&T Luxury Property.

Vděčná vám bude nejen primářka plicního oddělení MUDr. Jana Keilová, ale každý z pacientů, kterým nový ultrazvuk SONON 300L, pomůže v péči o jejich plíce. Protože zdravé plíce, to je možnost nadechnout se života.

Podpořte nás finančně

 

Transparentní bankovní účet vedený u UniCredit Bank

1387887332/2700

Jak přístroj funguje: 

Princip přístroje je založen na šíření ultrazvukových vln prostředím, kde dochází k jejich odrazu. Hlavním benefitem přístroje díky jeho bezdrátovosti je snadná manipulace a přesná diagnostika.

Přístroj HEALCERION SONON 300L je schopen poznat onemocnění v ranném stadiu, před projevem symptomů určujících činnost celého organismu.


Realizované projekty

V dubnu 2021 jsme spolu s Jiřím Bartoškou předali plicní ultrazvuk v celkové hodnotě 217 800 Kč plicnímu oddělení Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí.  

"Přiznám se, že když jsem viděl ten přístroj, tak jsem se musel smát. Vypadá to jako nějaká počítačová hra pro puberťáky a ono to bude zachraňovat lidské životy," okomentoval přístroj Jiří Bartoška.

"Charita je skvělá věc. Někdy mám pocit, že stát až příliš spoléhá na to, že charita za něho vyřeší situaci. Charita pomáhá rychle, a hlavně pomáhá lidem, kteří by se často nedočkali pochopení a pomoci,"

posteskl si Jiří Bartoška. Svěřil se také, jak to má s doktory a co říká na velikost předávaného ultrazvuku.

"Doktorů se nebojím, mockrát mi pomohli. Pravda je, že ty přístroje mi přijdou legrační. Já si myslel, že je to nějaká počítačová hra pro puberťáky, a ono to bude zachraňovat lidské životy,"