PŘIDEJTE SE A BOJUJTE S NÁMI

Darujme VFN na Karláku

Nadační fond Naše plíce založený Y&T Luxury Property - realitní kanceláří, kterou tvoří jen ženy, podporuje prevenci, včasnou diagnostiku a léčbu plicních onemocnění, včetně plicní rakoviny a následků onemocnění COVID-19.

Rozhodly jsme se pomoci plicnímu oddělení Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí. Naším posláním je, aby si každý z nás mohl užívat život plnými doušky! Podporujeme zdraví plic.

Buďme aktivní a předejděme onemocnění plic díky včasné diagnostice! Ultrazvuk plic může zachránit životy pacientů. S použitím bezdrátové ultrazvukové sondy HEALCERION SONON 300L navíc dochází k minimalizaci rizika přenosu infekce.

Klíčovým krokem je včasné vyšetření nemocného a zabránění v některých případech přenosu viru.

 

Plícní oddělení VFN 

Věříme, že každý může dýchat plnými doušky...

Naším posláním je zvýšení povědomí o plicní rakovině, šíření bronchogenního karcinomu a následků spojených s proděláním koronavirového onemocnění způsobeného virem COVID-19. Věříme ve včasnou diagnostiku. 

2 000

PŘISPĚJETE NA PLICNÍ ULTRAZVUK


700 Kč

PŘISPĚJETE NA PLICNÍ ULTRAZVUK

500 Kč

PŘISPĚJETE NA PLICNÍ ULTRAZVUK


200 Kč

PŘISPĚJETE NA PLICNÍ ULTRAZVUK


Proč se stal HEALCERION SONON 300L volbou plicního oddělení VFN na Karláku?

  • Snadná manipulace
  • Přesná diagnostika
  • Snadná sterilizace
  • Minimalizace rizika přenosu infekce díky omezenému kontaktu s pacientem
  • Prohlídka pacientů přímo na lůžku

Jak přístroj funguje: 

Princip přístroje je založen na šíření ultrazvukových vln prostředím, kde dochází k jejich odrazu. Přístroj významně mění pravidla hry tím, že je bezdrátový. Klíčem k úspěchu je tedy snadné a rychlé použití.

Přístroj HEALCERION SONON 300 L je schopen identifikovat onemocnění v ranném stadiu, ještě před projevem symptomů v nukleových kyselinách (látkách určujících činnost celého organismu) a před klinickými projevy.

Kam putují darované peníze?

Darované peníze použijeme na nákup ultrazvukového zařízení, které věnujeme Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí. Veškeré informace k projektům, které podporujeme a na kterých pracujeme, naleznete právě zde. Jsme vděčni za každý drobný příspěvek. 

Bankovní účet

1387887332/2700

Transparentní účet vedený u

UniCredit Bank


JAK POMOCI?

Podpořte nás finančně