PŘIDEJTE SE A BOJUJTE S NÁMI

Darujme VFN na Karláku

Nadační fond Naše plíce založený Y&T Luxury Property - realitní kanceláří, kterou tvoří jen ženy, podporuje prevenci, včasnou diagnostiku a léčbu plicních onemocnění, včetně plicní rakoviny a následků onemocnění COVID-19.

Rozhodly jsme se pomoci plicnímu oddělení Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí. Naším posláním je, aby si každý z nás mohl užívat život plnými doušky! Podporujeme zdraví plic.

Buďme aktivní a předejděme onemocnění plic díky včasné diagnostice! Ultrazvuk plic může zachránit životy pacientů. S použitím bezdrátové ultrazvukové sondy HEALCERION SONON 300L navíc dochází k minimalizaci rizika přenosu infekce.

Klíčovým krokem je včasné vyšetření nemocného a zabránění v některých případech přenosu viru.

Plícní oddělení VFN 

Věříme, že každý může dýchat plnými doušky...

Naším posláním je zvýšení povědomí o plicní rakovině, šíření bronchogenního karcinomu a následků spojených s proděláním koronavirového onemocnění způsobeného virem COVID-19. Věříme ve včasnou diagnostiku. 

Podařilo se!

Všeobecná fakultní nemocnice na Karlově náměstí v Praze dostala velmi vítaný a užitečný dárek - ultrazvukový přístroj v hodnotě téměř 220 tisíc korun předal primáři plicního oddělení Jiřímu Votrubovi herec Jiří Bartoška. Ultrazvuk bude pomáhat především koronavirovým pacientům, u nichž má identifikovat onemocnění již v ranném stádiu. 

Proč se stal HEALCERION SONON 300L volbou plicního oddělení VFN na Karláku?

  • Snadná manipulace
  • Přesná diagnostika
  • Snadná sterilizace
  • Minimalizace rizika přenosu infekce díky omezenému kontaktu s pacientem
  • Prohlídka pacientů přímo na lůžku

Jak přístroj funguje: 

Princip přístroje je založen na šíření ultrazvukových vln prostředím, kde dochází k jejich odrazu. Přístroj významně mění pravidla hry tím, že je bezdrátový. Klíčem k úspěchu je tedy snadné a rychlé použití.

Přístroj HEALCERION SONON 300 L je schopen identifikovat onemocnění v ranném stadiu, ještě před projevem symptomů v nukleových kyselinách (látkách určujících činnost celého organismu) a před klinickými projevy.

Bankovní účet

1387887332/2700

Transparentní účet vedený u

UniCredit Bank


JAK POMOCI?

Podpořte nás finančně